99,8% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam2520Nie polecam5

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

Odżywki przedtreningowe

 
Popraw wyniki sportowe i zwiększ wytrzymałość, energię i koncentrację podczas treningu.
 
 
 

PRZEDTRENINGÓWKI

Olimp, R-Weiler, 300 g Olimp, R-Weiler, 300 g
Producent: Olimp
Cena:

95,99 zł

zobacz więcej
Universal Nutrition, Animal Fury, 480-512g Universal Nutrition, Animal Fury, 480-512g
Producent: UNIVERSAL
Cena:

173,99 zł

zobacz więcej
Olimp, Citrulline Malate, 200 g Olimp, Citrulline Malate, 200 g
Producent: Olimp
Cena:

59,99 zł

szt.
zobacz więcej
Scitec, Amino Charge, 570g Scitec, Amino Charge, 570g
Producent: SCITEC
Cena:

99,99 zł

zobacz więcej
Activlab Caffeine Power 60 kaps. Activlab Caffeine Power 60 kaps.
Producent: Activlab
Cena:

15,99 zł

szt.
zobacz więcej
Aksyllab, Rozpierducha, 300 g Aksyllab, Rozpierducha, 300 g
Producent: Aksyllab
Cena:

49,99 zł

zobacz więcej
Bad Ass, Pump, 350 g Bad Ass, Pump, 350 g
Producent: Bad Ass
Cena:

62,99 zł

zobacz więcej
BioTech USA Brutal Anadrol 90 kaps. BioTech USA Brutal Anadrol 90 kaps.
Producent: BioTechUSA
Cena:

67,99 zł

zobacz więcej
BioTech USA, Beta Alanine, 300 g BioTech USA, Beta Alanine, 300 g
Producent: BioTechUSA
Cena:

65,99 zł

zobacz więcej

  

Odżywki przedtreningowe to suplementy zawierajace m.in.: beta-alaninę, argininę, kofeinę, cytrulinę, kreatynę. To najpopularniejsze ze składników wzmacniające siłę, wytrzymałość, niwelujące zmęczenie, zwiększające koncentrację i pompę mięśniową.
 
ARGININA (AAKG) jest jednym z najpopularniejszych składników przedtreningowych, ponieważ organizm z łatwością przekształca ją w tlenek azotu (NO). Zadaniem NO jest utrzymanie pompy mięśniowej.
 
BETA-ALANINA to aminokwas, który łączy się z aminokwasem histydyną w komórkach mięśniowych, tworząc karnozynę, która ma kluczowe znaczenie dla siły mięśni. Beta-alanina wpływa korzystnie na wydzielanie ATP, dostarczając Twoim mięśniom siły i wytrzymałości.
 
BETAINE to zmodyfikowany aminokwas znany jako trimetyloglicyna.  Skutecznie zwiększa siłę i moc mięśni nawet o 25% i zwiększa liczbę powtórzeń, które możesz wykonać o 10%.
 
KOFEINA jest silnym stymulantem, który zwiększa czujność poprzez wiązanie się z receptorami w mózgu. To utrzymuje aktywność nerwów i zmniejsza zmęczenie i znużenie. Przyczynia się także do utrzymania prawidłowych energetycznych procesów metabolicznych.
 
JABŁCZAN CYTRULINY to połączenie aminokwasu cytruliny i kwasu jabłkowego.  Zwiększa poziom energii poprzez usuwanie amoniaku z organizmu – proces, który opóźnia zmęczenie i poprawia regenerację. Cytrulina poprawia wydzielanie NO w organizmie. Jego zadaniem jest utrzymanie pompy mięśniowej.
 
KREATYNA dostarcza mięśniom szybkiej energii, której potrzebują podczas treningu.  Wciąga również więcej wody do mięśni, aby uzyskać większą pompę, co uruchamia procesy prowadzące do większego długoterminowego wzrostu mięśni. Kreatyna wpływa korzystnie na wydzielanie ATP, dostarczając Twoim mięśniom siły i wytrzymałości.
 
GLICEROL jest podstawą trójglicerydów – podstawowych tłuszczów w naszej diecie.  Ma również silne właściwości osmotyczne, przyciągając i wiążąc duże ilości płynów, takich jak woda dla większej pompy.
 
TAURYNA to aminokwas, który pomaga zwiększyć wytrzymałość i siłę mięśni.  Może zwiększyć przepływ krwi do mięśni poprzez zwiększenie produkcji NO. Tauryna również wciąga wodę do mięśni, aby uzyskać większą pompę.
 
TYROZYNA to aminokwas, który zwiększa energię, nastrój i skupienie umysłowe poprzez produkcję hormonów i neuroprzekaźników, które zwiększają intensywność treningu.
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl