99,8% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam1400Nie polecam2

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
5
Obsługa kupującego
5

Produkt dnia
6PAK Glutamine 240g glutamina
6PAK Glutamine 240g glutamina
39,99 zł
6PAK BCAA PAK 400g
6PAK BCAA PAK 400g
58,85 zł
Snickers Hi Protein Whey Powder 875g
Snickers Hi Protein Whey Powder 875g
99,99 zł
6PAK, Pump Pak, 320g bez kofeiny
6PAK, Pump Pak, 320g bez kofeiny
41,75 zł
Snickers Hi Protein Whey Powder 875g white chocolate
Snickers Hi Protein Whey Powder 875g white chocolate
99,99 zł
Optimum Nutrition ON Gold Standard Pre-Workout 330G
Optimum Nutrition ON Gold Standard Pre-Workout 330G
95,99 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kreatyna przyczynia się do szybkiego wzrostu siły, bardziej wydajnego wykorzystania energii przez organizm oraz zwiększeniu metabolizmu. 
Dobra suplementacja pomaga Twoim mięśniom szybciej się regenerować i pozwala na częstsze i bardziej intensywne ćwiczenia, co przekłada się bezpośrednio na to jak Twoje mięśnie rosną. 

KREATYNY

Universal, Creatine Powder, 1kg Universal, Creatine Powder, 1kg
Producent: UNIVERSAL
Cena: 216,99 zł
zobacz więcej
USN, Creatine Anabolic, 900g USN, Creatine Anabolic, 900g
Producent: USN
Cena: 94,99 zł
zobacz więcej
7Nutrition MMaster 450g Orange 7Nutrition MMaster 450g Orange
Producent: 7NUTRITION
Cena: 94,99 zł
szt.
zobacz więcej
Olimp, Creatine 1250 mega caps, 400 kaps. Olimp, Creatine 1250 mega caps, 400 kaps.
Producent: Olimp
Cena: 129,99 zł
zobacz więcej
7Nutrition, BB Volumizer, 500g, blackcurrant 7Nutrition, BB Volumizer, 500g, blackcurrant
Producent: 7NUTRITION
Cena: 90,99 zł
zobacz więcej
Activlab, Creatine Capsules, 300 kaps. Activlab, Creatine Capsules, 300 kaps.
Producent: Activlab
Cena: 54,99 zł
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość

W naszej ofercie znajdziecie różne formy kreatyny:

 

Monohydrat Kreatyny

Dla osoby początkującej najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z monohydratu kreatyny. Jest to dość popularna na naszym rynku i najtańsza forma kreatyny. Jest to nic innego jak połączenie cząsteczki kreatyny z  cząsteczką wody w jedną molekułę. Stosowanie tego suplementu wspomaga rozwój siły, wytrzymałość siłową, przyspiesza przyrost masy beztłuszczowej i regeneracje po wysiłkową. W niezależnych badaniach naukowych również wykazano, że zarówno biodostępność przyjętego drogą pokarmową monohydratu, jak i szybkość wysycania tkanek jest bardzo wysoka, a nawet wyższa niż w wypadku niektórych tzw. „nowoczesnych form kreatyny”.
Stosowanie monohydratu kreatyny wydatnie wspomaga zdolności wysiłkowe takie jak siła i wytrzymałość siłowa, przyśpiesza przyrost beztłuszczowej masy ciała, a także wyraźnie przyśpiesza regenerację po wysiłkową.

Jabłczan Kreatyny / TCM tri-creatine malate

Jest to połączenie jednej cząsteczki kreatyny i trzech lub dwóch cząsteczek kwasu jabłkowego w jedną molekułę. Charakteryzuje się lepszą rozpuszczalnością w płynach niż monohydrat kreatyny, a także większą stabilnością chemiczną. Sam jabłczan (zjonizowana postać kwasu jabłkowego), bierze udział w przemianach energetycznych zachodzących w ustroju, dzięki czemu uzupełnia działanie samej kreatyny.
W ogólnym przeświadczeniu jabłczan kreatyny daje mniej spektakularne przyrosty beztłuszczowej masy ciała, zdobyte kilogramy są jednak lepszej optycznie jakości. Związane to może być ze inną tendencją poszczególnych form kreatyny do zwiększania uwodnienia komórek i zatrzymywania wody w przestrzeniach międzykomórkowych. Trudno jednoznacznie zweryfikować te opinie.
Jabłczan kreatyny stosowany prawidłowo wspomaga wydatnie zdolności wysiłkowe takie jak siła i wytrzymałość siłowa, przyśpiesza przyrost beztłuszczowej masy ciała, jak również przyśpiesza regenerację po wysiłkową.

Chlorowodorek kreatyny

Chlorowodorek kreatyny to sól, która powstała w wyniku połączenia kreatyny z kwasem chlorowodorowym. Kreatyna jest skutecznym anabolikiem zalecanym sportowcom. Suplementowana w postaci chlorowodorku kreatyny jest lepiej rozpuszczalna w środowisku kwaśnym, jakie panuje w żołądku, do którego trafia po spożyciu.

Matrix kreatynowy

Kompleks kilku form kreatyny, skład ilościowy i jakościowy może być różny zależnie od woli producenta. Podstawowa rola kreatyny sprowadza się do „odtwarzania” adenozynotrójfosforanu (ATP) – podstawowego, wewnątrzkomórkowego nośnika energii. Substancja ta zwiększa również uwodnienie komórek mięśniowych, oraz promuje magazynowanie glikogenu. Matrix kreatynowy to najczęściej takie formy jak: monohydrat kreatyny, jabłczan kreatyny, ester kreatyny, orotan kreatyny, a także magnezowy chelat kreatyny, cytrynian kreatyny, kre-alkalyn, kreatyna bezwodna i wiele innych. Istnieje przekonanie iż mieszanka kilku postaci tej substancji może przynosić efekty lepsze niż pojedyncza postać. Faktycznie różne formy kreatyny wykazują rozmaite właściwości chemiczne, fizyczne i potencjał biologiczny. Różnić się mogą rozpuszczalnością, stabilnością chemiczną, tendencją do gromadzenia wody w komórkach jak i w przestrzeniach komórkowych. Niewiele jest jednak danych naukowych na temat różnić pomiędzy w/w.
Matriksy kreatynowe wchodzą w skład stacków kreatynowych: przedtreningowych, potreningowych i uniwersalnych. często wzbogacone są w boostery tlenku azotu takie jak arginina (matriksy argininowe), tzw. transporterów (tauryna, ALA), a także aminokwasów BCAA i innych substancji.

Stak kreatynowy

Jest to kompleks kilku form kreatyny wzbogacony często o substancje wspomagające jej transport do komórek mięśniowych, a także prekursorów tlenu azotu. Formułę uzupełniają nieraz węglowodany, witaminy, składniki mineralne i wyciągi ziołowe. Podstawowa funkcja kreatyny sprowadza się do „odtwarzania” podstawowego wewnątrzkomórkowego nośnika energetycznego jakim jest ATP. Substancja ta zwiększa nawodnienie komórek mięśniowych oraz sprzyja magazynowaniu w nich glikogenu. Wpływa także dodatnio na proces syntezy białek i hamuje katabolizm.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl