99,9% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam1957Nie polecam2

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

Kreatyna przyczynia się do szybkiego wzrostu siły, bardziej wydajnego wykorzystania energii przez organizm oraz zwiększeniu metabolizmu. 
Dobra suplementacja pomaga Twoim mięśniom szybciej się regenerować i pozwala na częstsze i bardziej intensywne ćwiczenia, co przekłada się bezpośrednio na to jak Twoje mięśnie rosną. 

KREATYNY

Olimp, R-Weiler, 300 g Olimp, R-Weiler, 300 g
Producent: Olimp
Cena:

95,99 zł

zobacz więcej
BioTechUSA, 100% Creatine Monohydrate, 300 g BioTechUSA, 100% Creatine Monohydrate, 300 g
Producent: BioTechUSA
Cena:

55,99 zł

zobacz więcej
Aksyllab, Rozpierducha, 300 g Aksyllab, Rozpierducha, 300 g
Producent: Aksyllab
Cena:

49,99 zł

zobacz więcej
ALE Creatine 500 g Active Life Energy ALE Creatine 500 g Active Life Energy
Producent: ALE
Cena:

72,99 zł

zobacz więcej
BioTech USA, CREA ZERO, 320g BioTech USA, CREA ZERO, 320g
Producent: BioTechUSA
Cena:

69,99 zł

zobacz więcej
BioTech USA, Creatine pH - X, 90-210 kaps. BioTech USA, Creatine pH - X, 90-210 kaps.
Producent: BioTechUSA
Cena:

45,99 zł

zobacz więcej
BioTech USA, Tri Creatine Malate, 300 g BioTech USA, Tri Creatine Malate, 300 g
Producent: BioTechUSA
Cena:

65,90 zł

zobacz więcej
FA Creatine 300 g FA Creatine 300 g
Cena:

57,99 zł

szt.
zobacz więcej

W naszej ofercie znajdziecie różne formy kreatyny:

 

Monohydrat Kreatyny

Dla osoby początkującej najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z monohydratu kreatyny. Jest to dość popularna na naszym rynku i najtańsza forma kreatyny. Jest to nic innego jak połączenie cząsteczki kreatyny z  cząsteczką wody w jedną molekułę. Stosowanie tego suplementu wspomaga rozwój siły, wytrzymałość siłową, przyspiesza przyrost masy beztłuszczowej i regeneracje po wysiłkową. W niezależnych badaniach naukowych również wykazano, że zarówno biodostępność przyjętego drogą pokarmową monohydratu, jak i szybkość wysycania tkanek jest bardzo wysoka, a nawet wyższa niż w wypadku niektórych tzw. „nowoczesnych form kreatyny”.
Stosowanie monohydratu kreatyny wydatnie wspomaga zdolności wysiłkowe takie jak siła i wytrzymałość siłowa, przyśpiesza przyrost beztłuszczowej masy ciała, a także wyraźnie przyśpiesza regenerację po wysiłkową.

Jabłczan Kreatyny / TCM tri-creatine malate

Jest to połączenie jednej cząsteczki kreatyny i trzech lub dwóch cząsteczek kwasu jabłkowego w jedną molekułę. Charakteryzuje się lepszą rozpuszczalnością w płynach niż monohydrat kreatyny, a także większą stabilnością chemiczną. Sam jabłczan (zjonizowana postać kwasu jabłkowego), bierze udział w przemianach energetycznych zachodzących w ustroju, dzięki czemu uzupełnia działanie samej kreatyny.
W ogólnym przeświadczeniu jabłczan kreatyny daje mniej spektakularne przyrosty beztłuszczowej masy ciała, zdobyte kilogramy są jednak lepszej optycznie jakości. Związane to może być ze inną tendencją poszczególnych form kreatyny do zwiększania uwodnienia komórek i zatrzymywania wody w przestrzeniach międzykomórkowych. Trudno jednoznacznie zweryfikować te opinie.
Jabłczan kreatyny stosowany prawidłowo wspomaga wydatnie zdolności wysiłkowe takie jak siła i wytrzymałość siłowa, przyśpiesza przyrost beztłuszczowej masy ciała, jak również przyśpiesza regenerację po wysiłkową.

Chlorowodorek kreatyny

Chlorowodorek kreatyny to sól, która powstała w wyniku połączenia kreatyny z kwasem chlorowodorowym. Kreatyna jest skutecznym anabolikiem zalecanym sportowcom. Suplementowana w postaci chlorowodorku kreatyny jest lepiej rozpuszczalna w środowisku kwaśnym, jakie panuje w żołądku, do którego trafia po spożyciu.

Matrix kreatynowy

Kompleks kilku form kreatyny, skład ilościowy i jakościowy może być różny zależnie od woli producenta. Podstawowa rola kreatyny sprowadza się do „odtwarzania” adenozynotrójfosforanu (ATP) – podstawowego, wewnątrzkomórkowego nośnika energii. Substancja ta zwiększa również uwodnienie komórek mięśniowych, oraz promuje magazynowanie glikogenu. Matrix kreatynowy to najczęściej takie formy jak: monohydrat kreatyny, jabłczan kreatyny, ester kreatyny, orotan kreatyny, a także magnezowy chelat kreatyny, cytrynian kreatyny, kre-alkalyn, kreatyna bezwodna i wiele innych. Istnieje przekonanie iż mieszanka kilku postaci tej substancji może przynosić efekty lepsze niż pojedyncza postać. Faktycznie różne formy kreatyny wykazują rozmaite właściwości chemiczne, fizyczne i potencjał biologiczny. Różnić się mogą rozpuszczalnością, stabilnością chemiczną, tendencją do gromadzenia wody w komórkach jak i w przestrzeniach komórkowych. Niewiele jest jednak danych naukowych na temat różnić pomiędzy w/w.
Matriksy kreatynowe wchodzą w skład stacków kreatynowych: przedtreningowych, potreningowych i uniwersalnych. często wzbogacone są w boostery tlenku azotu takie jak arginina (matriksy argininowe), tzw. transporterów (tauryna, ALA), a także aminokwasów BCAA i innych substancji.

Stak kreatynowy

Jest to kompleks kilku form kreatyny wzbogacony często o substancje wspomagające jej transport do komórek mięśniowych, a także prekursorów tlenu azotu. Formułę uzupełniają nieraz węglowodany, witaminy, składniki mineralne i wyciągi ziołowe. Podstawowa funkcja kreatyny sprowadza się do „odtwarzania” podstawowego wewnątrzkomórkowego nośnika energetycznego jakim jest ATP. Substancja ta zwiększa nawodnienie komórek mięśniowych oraz sprzyja magazynowaniu w nich glikogenu. Wpływa także dodatnio na proces syntezy białek i hamuje katabolizm.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl