99,9% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam1391Nie polecam1

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
5
Obsługa kupującego
5

Naszą misją są doskonałe suplementów i ich receptura. Celem Jarrow Formulas® jest promowanie optymalnego zdrowia dzięki wysokiej jakości, skutecznej, niedrogiej i doskonałej formule suplementów diety. Nasza kadra naukowców i pracowników służby zdrowia jest aktywnie zaangażowana w badania kliniczne i stale współpracuje z naukowcami z uniwersytetów i instytutów na całym świecie. Jarrow Formulas® dokłada wszelkich starań, aby zapewnić konsumentom najlepszą obsługę i informacje techniczne.

Kolekcja produktów Jarrow Formulas
Nauka po pierwsze:
Formułowanie zdrowia od 1977 r.
Jarrow Formulas® wspiera badania naukowe i sympozja naukowe. Finansujemy badania nad wieloma naszymi produktami, takimi jak formuły kostne (Bone-Up®), Co-Q10 Ubiquinol, lignany, krzem (JarroSil®), granat, probiotyki, kwas alfa liponowy i sulforafan (ekstrakt z nasion brokułów), w w celu zapewnienia klientom pełnej wartości biologicznej naszych produktów.

Aktywnie monitorujemy i lobbujemy rządowe sprawy regulacyjne, które wpływają na naszą branżę, energicznie promując prawa Amerykanów do swobodnego dostępu do suplementów diety. Klienci Jarrow Formulas mogą być pewni czystości, wartości i siły działania, wybierając z naszej pełnej linii witamin, minerałów, aminokwasów, probiotyków, enzymów, ekstraktów ziołowych, specjalnych przeciwutleniaczy, preparatów specyficznych dla kondycji i mieszanek białkowych.

Nasza historia:
Pionier suplementów diety
Jarrow Formulas® została założona w 1977 roku w Los Angeles przez Jarrow L. Rogovin. W tym czasie Jarrow osobiście dostarczał zamówienia swoich suplementów pod drzwi lokalnych sklepów ze zdrową żywnością. W latach 80. mała firma urosła do popularnej linii produktów, która wymagała ekspansji, Jarrow Rogovin i Jarrow rozszerzyli działalność, zakładając własny sklep ze zdrową żywnością na Santa Monica Blvd. w Zachodnim Hollywood w Kalifornii.

Wczesne preparaty Jarrowa przyniosły firmie reputację producenta innowacyjnych i skutecznych preparatów w czasach, gdy korzyści zdrowotne suplementów diety dopiero zaczynały być dostrzegane. Jarrow uważał, że dobrze opracowane formuły suplementów diety, oparte na solidnych danych z badań naukowych, mają potencjał do promowania optymalnego zdrowia.
FORMUŁY JARROW ZACZĄŁ SIĘ W 1977 ROKU. W LATACH 1982-84 JARROW PROWADZIŁ TAKŻE MAŁY SKLEP ZDROWOTNY W WEST HOLLYWOOD, CA
W 1988 r. sklep ze zdrową żywnością Jarrowa został zamknięty, aby w pełnym wymiarze skoncentrować wysiłki na formułowaniu produktów.

W ciągu kilku krótkich lat zapotrzebowanie na suplementy małej firmy gwałtownie wzrosło. Od tego czasu Jarrow Formulas® rozwinęła się z garstki produktów do setek formuł odżywczych, z których wiele było pierwszymi w branży suplementów diety. Od skromnych początków jako mały sklep ze zdrową żywnością w pionierskiej erze przemysłu suplementów diety, do znanej na całym świecie marki z milionami klientów cztery dekady później, centrala operacyjna Jarrow Formulas wciąż znajduje się zaledwie rzut kamieniem od lokalizacji oryginalnego Jarrowa. sklep ze zdrowym jedzeniem.

Dziś produkty Jarrow Formulas są dostępne na całym świecie w krajach w całej Europie, Azji, Ameryce Łacińskiej i na Bliskim Wschodzie. Od pioniera z Kalifornii, po znaną na całym świecie, czołową markę z milionami konsumentów, pierwotny cel Jarrow Formulas zawsze pozostawał ten sam: zaprojektować najwyższej jakości suplementy diety, które pomogą ludziom w przejmowaniu kontroli nad własnym zdrowiem.

Jarrow Formulas

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl