99,9% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam1391Nie polecam1

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
5
Obsługa kupującego
5

Holland & Barrett International jest jednym z wiodących na świecie sprzedawców detalicznych produktów zdrowotnych i wellness oraz największym w Europie, dostarczając swoim klientom szeroką gamę witamin, minerałów, suplementów zdrowotnych, specjalistycznej żywności i naturalnych produktów kosmetycznych.  Dzięki ponad 145-letniemu doświadczeniu w branży, nasza nazwa jest dobrze znana w prawie każdym większym mieście i miasteczku w Wielkiej Brytanii i staje się coraz bardziej widoczna na dalszych rynkach, na rynkach tak zróżnicowanych, jak Holandia i Malta, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Chiny i  Indie.

Sprzedajemy szeroką gamę produktów markowych i pod własną marką w tych kategoriach, a także posiadamy szereg znaków towarowych dla określonych linii produktów.  Sprzedajemy również produkty odżywek dla sportowców na licencji, na przykład za pośrednictwem MET-Rx w Wielkiej Brytanii.
 
Łącznie oferujemy naszym klientom ponad 9000 skus we wszystkich naszych asortymentach, w tym produkty niektórych z najbardziej znanych na świecie marek witamin, odżywek i kosmetyków naturalnych, w tym Centrum, Seven Seas, MaxiNutrition, Dr Organic i Bioglan.
 
Jesteśmy dumni z naszego bogatego programu szkoleń specjalistycznych. Klienci dokonują zakupów w sklepach, które nie mają sobie równych w branży suplementów zdrowotnych.  W ramach naszej wyjątkowej „Akademii Zdrowia Naturalnego” nasi współpracownicy są w stanie zdobyć kwalifikacje w zakresie udzielania porad zdrowotnych na poziomie „A” i oficjalnie uznane przez program „Education Development International” rządu Wielkiej Brytanii.  Jest to pierwszy uznany program szkoleniowy obejmujący zdrowie na ulicach handlowych, a pracownicy są w pełni przeszkoleni w zakresie zrozumienia bezpieczeństwa produktów i przeciwwskazań do stosowania produktów, na przykład podczas ciąży.  Nasze zaangażowanie oznacza, że klienci mogą mieć pewny dostęp do jasnych i zwięzłych informacji, które pomogą im dokonywać świadomych wyborów produktów odpowiadających ich potrzebom.
 
Niedawno wprowadziliśmy szkolenie naszych zdrowych ekspertów, które pozwala naszym współpracownikom dalej specjalizować się w kluczowych obszarach, takich jak żywienie sportowe, naturalne piękno, suplementy czy żywność.
 
Jesteśmy dumni, że jesteśmy nie tylko firmą odnoszącą sukcesy finansowe, ale także nagradzaną.  Poniżej znajduje się wybór naszych ostatnich nagród:
 
  • Ranked Number 7 in The Sunday Times Grant Thornton Top Track 250
  • The Queen’s Awards for Enterprise: International Trade
  • 2016 Retail Week Speciality Retailer of the Year Award
  • 2016 Retail Week Rising Stars Awards - IT or Technology Individual of the Year
  • Customer Service Individual of the Year 2016
  • Coventry Telegraph Business Award 2016 – Retail Business of the Year
  • Midlands and Yorkshire Contact Centre Awards 2016 – Support Person of the Year
  • Natural Beauty Retail Awards 2016

Holland & Barrett

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl