99,8% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam1891Nie polecam3

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Starzenie się, które można zdefiniować jako „związane z czasem pogorszenie funkcji fizjologicznych niezbędnych do przetrwania i płodności”, jest procesem, który większość ludzi chciałaby spowolnić.
 
 Niektóre z jego głównych przyczyn to nagromadzenie uszkodzeń komórek wywołanych przez reaktywne cząsteczki zwane wolnymi rodnikami oraz skrócenie telomerów, czyli struktur zlokalizowanych na końcach chromosomów, które odgrywają ważną rolę w podziale komórkowym.
 
 Chociaż starzenie się jest nieuniknione, wydłużanie życia człowieka i spowalnianie procesu starzenia jest od dziesięcioleci przedmiotem badań naukowych.
 
 Dzięki tym badaniom naukowcy zidentyfikowali dużą liczbę substancji, które mają właściwości przeciwstarzeniowe, z których wiele może być przyjmowanych jako suplementy przez osoby poszukujące naturalnych sposobów na spowolnienie procesu starzenia i zapobieganie chorobom związanym z wiekiem.

ANTI-AGING

FITTY poleca suplementy opóźniające proces starzenia, zawierajace poniższe składniki, których skuteczność została potwierdzona badaniami:

 

Kolagen - to popularny suplement diety, który może pomóc w zapobieganiu starzeniu się skóry poprzez zwiększenie poziomu kolagenu w skórze.
 
Koenzym CoQ10 - to ważny przeciwutleniacz naturalnie wytwarzany przez organizm.  Niektóre badania pokazują, że suplementacja może spowolnić związany z wiekiem spadek sprawności fizycznej i poprawić jakość życia osób starszych.
 
Kwas hialuronowy - to skuteczny środek w walce ze starzeniem się skóry i upływającym czasem.

Resweratrol - to polifenol w winogronach, jagodach, orzeszkach ziemnych i czerwonym winie, który może promować długowieczność poprzez aktywację pewnych genów zwanych sirtuinami. 
 
Kurkumina - jest głównym składnikiem aktywnym kurkumy.  Może spowalniać starzenie się poprzez aktywację niektórych białek i ochronę przed uszkodzeniem komórek.
 
EGCG - to związek polifenolowy skoncentrowany w zielonej herbacie, który może poprawić funkcję mitochondriów i promować autofagię.  Spożycie zielonej herbaty wiąże się ze zmniejszonym ryzykiem śmiertelności z jakiejkolwiek przyczyny.
 
Crocin - to pigment znajdujący się w szafranie przyprawowym, który jest obiecującym suplementem przeciwstarzeniowym.  Może zapobiegać uszkodzeniom komórek i zmniejszać stany zapalne, co może promować długowieczność i zapobiegać upośledzeniu umysłowemu.
 
Teanina - to aminokwas skoncentrowany w niektórych herbatach, w tym w zielonej herbacie.  Może pomóc chronić przed upośledzeniem umysłowym i wykazano, że wydłuża żywotność glisty o około 5%.
 
Różeniec - Rhodiola - ma silne właściwości przeciwzapalne i przeciwstarzeniowe.  Jedno badanie na muszkach owocowych wykazało, że leczenie proszkiem Rhodiola rosea doprowadziło do średnio 17% wzrostu ich długości życia.
 
Czosnek - ma silne właściwości przeciwzapalne i przeciwutleniające.  Badania na probówkach i na gryzoniach wykazały, że suplementacja może zapobiegać starzeniu się skóry i zmarszczkom wywołanym przez promieniowanie UV.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl