99,9% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam1391Nie polecam1

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
5
Obsługa kupującego
5

Jęczenie nie jest opcją dla tych, którzy odmawiają zaakceptowania przeciętności.
 Tymi słowami firma ALR Industries została założona w 2001 roku przez autora L. Rea.
 
 Autor L. Rea kierował się tym mottem przez całe życie i wiedział w 2001 roku, że musi nadejść czas, aby zastosować wiedzę, której nauczył się przez całe życie spędzone w kulturystyce i badaniach naukowych, w nowym celu.  Firma ALR Industries powstała, aby zapewnić tym, którzy nie akceptują przeciętności, narzędzi do osiągnięcia pełnego potencjału.
 
 Autor L. Rea jest nie tylko kulturystą, ale także jednym z naukowców stojących za rozwojem wszystkich produktów ALR Industries.  Jego połączone doświadczenie ponad trzech dekad w świecie kulturystyki oraz badań i rozwoju biologicznego doprowadziło do powstania jednych z najbardziej pomysłowych i skutecznych suplementów dla kulturystyki, zdrowia i fitnessu, jakie kiedykolwiek stworzono.  Jako autor trzech książek i setek artykułów na temat ludzkiej wydajności i zdrowia, autor L. Rea podzielił się ze światem swoją pasją, by nigdy nie akceptować przeciętności.
 
 Cały zespół ALR Industries podziela tę pasję, aby dostarczać konsumentom absolutnie najlepsze produkty.  Stoimy za bezpieczeństwem, niezawodnością i skutecznością wszystkich naszych produktów i oferujemy pełny zwrot pieniędzy, gwarancję satysfakcji z każdego sprzedawanego przez nas produktu.  Zależy nam na ciągłym podnoszeniu poprzeczki i wyznaczaniu nowych standardów jakości i skuteczności w branży suplementów.
 
 W ALR Industries mocno zależy nam również na wspieraniu sportowców, którzy codziennie dają przykład odrzucania przeciętności.  W 2006 roku przekazaliśmy tysiące dolarów na suplementy ALR Industries sportowcom kulturystyki, fitnessu i sylwetki, zarówno na poziomie amatorskim, jak i zawodowym.  Planujemy zrobić jeszcze więcej w 2009 roku i później.  Wierzymy, że wspierając tych, którzy są przykładem tego, za czym się opowiadamy, pomagamy zapewnić, że są w stanie jeszcze bardziej inspirować do tego samego.
 
 Pasją wszystkich członków zespołu w ALR Industries jest danie tym, którzy ciężko pracują, narzędzi do przekraczania ich granic.  Będziemy nadal dążyć do dostarczania najbardziej innowacyjnych i skutecznych produktów na rynku, aby pomóc Ci być najlepszym, jakim możesz być.  Tak jak napisał na początku autor L. Rea: „Jęczenie nie jest opcją dla tych, którzy odmawiają zaakceptowania przeciętności”.

ALR Industry

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl