99,9% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam1395Nie polecam1

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
5
Obsługa kupującego
5

4+ NUTRITION

 

4+ NUTRITION to włoska firma, która wyróżnia się rygorystyczną kontrolą łańcucha dostaw, która prowadzi do tworzenia produktów i ich marketingu.


Z tego powodu starannie dobieramy surowce wysokiej jakości, poparte badaniami klinicznymi, które potwierdzają i gwarantują skuteczność i bezpieczeństwo. Korzystamy z akredytowanych dostawców i najnowocześniejszych certyfikowanych zakładów produkcyjnych.


Nasz rozwój i wiarygodność opierają się na wyborze jakości na pierwszym miejscu przy pełnej zgodności z przepisami sektorowymi. Wejście w życie nowych przepisów europejskich skłoniło dostawców białka do wskazania wartości, które w pełni odpowiadają rzeczywistej wartości, ponieważ tolerancja zmienności nie jest już akceptowana. Zapewniamy maksymalną przejrzystość w komunikacji i informujemy naszych klientów, że wspieramy normy europejskie oraz metody obliczeniowe narzucone przez Ministerstwo Zdrowia i Parlament Europejski, które są specyficzne dla suplementów diety. Dlatego gwarantujemy, że średnie wartości podane na etykiecie odpowiadają rzeczywistej średniej zawartości białka zawartych w naszych produktach.


Formuły produktów wynikają z potrzeby firmy, aby połączyć innowacyjność, skuteczność i bezpieczeństwo. Mamy wyselekcjonowane surowce wysokiej jakości uzyskane dzięki nowoczesnym technologiom i akredytowanej metody produkcji, które pozwalają na kontrolę całego łańcucha produkcyjnego.
Wyselekcjonowano wyodrębnione i skoncentrowane białko pochodzące wyłącznie z mleka pochodzenia europejskiego, w szczególności pochodzące od krów hodowanych w Holandii i Irlandii, na których farmach stosują kontrolowaną i zbilansowaną dietę zgodnie z wymaganiami dotyczącymi wartości odżywczych. Surowce te są zgodne z europejskimi normami jakości i spełniają wymagania OIE (Office International des Epizooties) lub Światowej Organizacji Zdrowia Zwierząt, co gwarantuje maksymalną przejrzystość w odniesieniu do zdrowia zwierząt w państwach członkowskich, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnych pochodzenia zwierzęcego.

Nowe formuły zostały stworzone, aby wspierać i utrzymywać wzrost masy mięśniowej poprzez
dobór białka o doskonałym profilu aminokwasowym i wysokiej przyswajalności, wspomagają metabolizm energetyczny w redukcji zmęczenia i znużenia, stymulują metabolizm tłuszczu, a dzięki temu wspierają równowagę flory jelitowej.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl